Alman Devi Deutsche Messe A.G’den bir büyük yenilik daha! Türkiye ofisi Hannover Fairs Turkey’in yeni hizmeti; dijital etkinlik platformu Connection Days ile Tanışın!

360 derece İmalat sanayiinden, otomotiv endüstrisine, iklimlendirme sektöründen, halı ve zemin kaplamalarına, enerjiden, alüminyum teknolojilerine kadar Avrasya bölgesinde alanında lider B2B ihtisas fuarlarının organizatörü Hannover Fairs Turkey, Haziran ayı itibariyle fiziki fuarlarının yanı sıra ConnectionDays.com ile dijital etkinlikler serisinin organizatörü olarak da sektör profesyonellerinin hizmetinde!

Fiziki fuar organizasyonu alanındaki faaliyetlerimizin yanı sıra Connection Days dijital etkinlik platformumuzda organize edeceğimiz uluslararası nitelikteki konferans ve etkinlikler serisi www.connectiondays.com adresinde sizlerin hizmetine sunulacak.

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. Hakkında:
1996 yılında kurulan Hannover Fairs Turkey Fuarcılık, dünyanın en büyük 10 fuar şirketi arasında yer alan Deutsche Messe AG’nin Türkiye’deki fuarlarının planlanması, organizasyonu ve uygulamasından sorumludur. İş ortakları ile birlikte 18 ticari fuar düzenlemektedir. Bu fuarların büyük çoğunluğu imalat endüstrisine odaklı fuarlardır. Türkiye 'de düzenlediği fuarların yanı sıra, Hannover Fairs Turkey 'nin bir diğer faaliyet konusu ise dünyanın çeşitli ülkelerinde Deutsche Messe AG tarafından düzenlenen fuarlara Türkiye 'den katılımları organize etmektir. 

Hannover Fairs Turkey 'in bu pazardaki başarısının anahtarı Türk ihracatçıları, üreticileri ve yabancı yatırımcıları tek bir çatı altında buluşturan uluslararası düzeyde fuarlar yaratırken yerel bilgi ile uluslararası uzmanlığı birleştirmiş olmasıdır. Uyguladığı yüksek standartlar ile etkin bir ticaret platformu yaratarak, firmalar için yeni iş bağlantıları kurmanın ve büyüyen pazarlara ulaşmanın en elverişli yolunu sunar.

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık tarafından organize edilen fuarlar:
WIN EURASIA Fuarları (CeMAT EURASIA, Industrial Energy Systems EURASIA, IAMD EURASIA, Metalworking EURASIA, Welding EURASIA), Automechanika Istanbul (Messe Frankfurt işbirliği ile), DOMOTEX Turkey, ISK-SODEX Istanbul, teskon+SODEX, SODEX ANKARA, ANKIROS, ANNOVER, TÜRKCAST, ALUEXPO