Fiziki fuar organizasyonu alanındaki faaliyetlerimizin yanı sıra Connectiondays.com dijital etkinlik platformumuzda organize ettiğimiz uluslararası nitelikteki konferans ve etkinlikler serisinin ilki Industrial Digitalization Conference 25 Haziran 2020’de düzenlendi. Deutsche Messe’nin, uluslararası networking gücüyle gerçekleşen etkinliklerin ilki Industrial Digitalization Conference, 59 ülkeden 3.000’ in üzerinde ziyaretçi katılımıyla gerçekleşti. Dijital etkinlikte 2 stant alanı, 16 firma paneli, 49 konuşmacı ve gün boyu networking platformu da yer aldı.

Katılımcı Görüşleri

Tolga Çorman, Leuze Türkiye ve MEA Ülke Müdürü

“Premium Partner olarak yer aldığımız Connection Days dijital etkinliği ile pandemiden dolayı uzun zamandır gerçekleştiremediğimiz fuarlardaki heyecanı tekrar yaşamış olduk.

Hem sanal fuar ortamında çözümlerimizi ve firmamızı yeni müşterilerimize tanıtma, hem de özel panellerimiz ile sektörümüzdeki güncel konulara değinme fırsatı bulduk.

Oldukça kapsamlı ve katılımı yüksek bir konferans gerçekleştiğini söyleyebilirim.

2020 yılını bitirip yeni bir yıla hazırlanırken sektörümüz adına iyi düşünülmüş ve hazırlanmış bu dijital etkinliğe ana sponsor firmalardan biri olarak katkı verebilmek oldukça keyifliydi.

Bu etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese Leuze ekibi ve kendi adıma teşekkürlerimi sunarım.”

M. Rifat Ok, Wipelot CEO

“Alanında uzman ve birbirinden değerli konuklarla sektördeki güncel gelişmeleri bizlere aktaran Connection Days dijital zirvesine katılmaktan ve ileri teknoloji çözümlerimizi sunma fırsatı yakalamaktan dolayı oldukça mutluyuz.

Türkiye’de endüstriyel IoT alanında üretim yapan öncü teknoloji şirketi olarak gerçek zamanlı izleme teknolojilerimizi geniş kitlelere anlatabildiğimiz faydalı bir etkinlik oldu. Katılım sağladığımız konferanslar sayesinde otomotiv, beyaz eşya, metal, enerji, gıda başta olmak üzere birçok farklı sektörden yetkililerle bir araya gelerek edindiğimiz bilgi ve birikimleri kendileriyle paylaştık.
Connection Days aynı zamanda networking anlamında bizim için çok verimli oldu.

Tüm bu imkânları bize sunduğu için Deutsche Messe’nin Türkiye ofisi Hannover Fairs Turkey’e ve ilgi gösteren tüm değerli katılımcılara çok teşekkür ederiz.”

Süheyla Konan, Mettler Toledo Pazarlama Müdürü

Hannover Fairs Turkey’in hızlı bir adaptasyonu sayesinde COVID-19 sürecinde iki güzel etkinlikte sponsor olarak farklı ürün gruplarımızı tanıtma şansı bulduk. Hızlı değiştiğimiz ve dijitalleştiğimiz şu dönemde fiziksel fuarların sanal fuarlara başarılı bir şekilde dönüştürülmesi, şirketlerin ürün ve hizmetlerini tanıtmaya devam edebilmesi açısından kritik bir öneme sahip. Bunu mümkün kıldıkları için tüm Hannover Fairs Turkey ekibine teşekkür ederim.