Decor & Design Conference 26 - 27 Mayıs 2021 tarihlerinde birbirinden renkli ve farklı dinamikleri barındıran panel ve oturumlarıyla iki gün boyunca sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. “Geleceğin Tasarım Kodlarını Keşfedin” teması etrafında şekillenen oturum konuları, keynote speakerlar ve paneller ile sektördeki yenilikleri ve trendleri derinlemesine incelemenizi sağlıyor.

Tamamen dijital olarak gerçekleşecek konferansta mimari ve tasarım sektörünün mevsimsel ve pandemi sonrası eğilimlerini içeren oturum konuları ile yeni bir deneyim sunacak. Sektör profesyonelleri, mimar ve iç mimarlar, tasarımcılar, pazarlama ve marka uzmanları, şehir planlamacıları ve mühendislerin hedef alındığı Decor & Design Conference oturumlarına websitemiz üzerinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

innovation

İLHAM ALIN

Gelişen trendlerin ve tüketicilerin satın alma değişimlerinin nabzını sıkı sıkıya tutan, kolektif şekilde harekete inanan ve birbirinden ilham almak isteyenlerce oluşturuldu. Decor & Design Conference, yeni yaşam alanlarımızı hayal eden, tasarlayan ve gelecekte söz sahibi olmak isteyenlerin buluşma noktası!

inspiration

YENİ BAĞLANTILAR KURUN

Sektörünüzdeki kişilerle tanışma olanağı sunan çevrimiçi networking odaları sayesinde, etkinlik boyunca yazışabilir, görüntülü görüşmeler yapabilir, yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz. Üstelik hepsini birkaç tık ile gerçekleştirebilirsiniz!

YENİLİKÇİ ÜRÜNLERLE TANIŞIN

Decor & Design Conference’taki üç boyutlu stand alanlarında yerinizi alın! Yenilikçi ürünlerle çevrili standları dolaşın, ev-yaşam konseptlerini inceleyin, ürün yelpazenizi genişletin ve markaların dijital showroomlarında sergilenen en son koleksiyonları keşfedin.