Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Organizatör Hakkında

1996 yılında kurulan Hannover Fairs Turkey Fuarcılık, dünyanın en büyük 10 fuar şirketi arasında yer alan Deutsche Messe AG’nin Türkiye’deki fuarlarının planlanması, organizasyonu ve uygulamasından sorumludur. İş ortakları ile birlikte 18 ticari fuar düzenlemektedir. Bu fuarların büyük çoğunluğu imalat endüstrisine odaklı fuarlardır. Türkiye 'de düzenlediği fuarların yanı sıra, Hannover Fairs Turkey 'nin bir diğer faaliyet konusu ise dünyanın çeşitli ülkelerinde Deutsche Messe AG tarafından düzenlenen fuarlara Türkiye 'den katılımları organize etmektir. 

Hannover Fairs Turkey 'in bu pazardaki başarısının anahtarı Türk ihracatçıları, üreticileri ve yabancı yatırımcıları tek bir çatı altında buluşturan uluslararası düzeyde fuarlar yaratırken yerel bilgi ile uluslararası uzmanlığı birleştirmiş olmasıdır. Uyguladığı yüksek standartlar ile etkin bir ticaret platformu yaratarak, firmalar için yeni iş bağlantıları kurmanın ve büyüyen pazarlara ulaşmanın en elverişli yolunu sunar.

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık tarafından organize edilen fuarlar:
WIN EURASIA Fuarları (CeMAT EURASIA, Industrial Energy Systems EURASIA, IAMD EURASIA, Metalworking EURASIA, Welding EURASIA), Automechanika Istanbul (Messe Frankfurt işbirliği ile), DOMOTEX Turkey, ISK-SODEX Istanbul, teskon+SODEX, SODEX ANKARA, ANKIROS, ANNOVER, TÜRKCAST, ALUEXPO

İletişim Bilgileri:

Adres: Büyükdere Cad. Şarlı İş Merkezi No:103/B Blok Kat:5 34394 
Mecidiyekoy - İstanbul / TURKEY
Tel.: +90 212 334 69 00 
E-Posta: [email protected] - [email protected]