ConnectionDays | Logistics, Energy & Supply Chain

Tolga Çorman, Leuze Türkiye ve MEA Ülke Müdürü

“Premium Partner olarak yer aldığımız Connection Days dijital etkinliği ile pandemiden dolayı uzun zamandır gerçekleştiremediğimiz fuarlardaki heyecanı tekrar yaşamış olduk.

Hem sanal fuar ortamında çözümlerimizi ve firmamızı yeni müşterilerimize tanıtma, hem de özel panellerimiz ile sektörümüzdeki güncel konulara değinme fırsatı bulduk.

Oldukça kapsamlı ve katılımı yüksek bir konferans gerçekleştiğini söyleyebilirim.

2020 yılını bitirip yeni bir yıla hazırlanırken sektörümüz adına iyi düşünülmüş ve hazırlanmış bu dijital etkinliğe ana sponsor firmalardan biri olarak katkı verebilmek oldukça keyifliydi.

Bu etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese Leuze ekibi ve kendi adıma teşekkürlerimi sunarım.”

M. Rifat Ok, Wipelot CEO

“Alanında uzman ve birbirinden değerli konuklarla sektördeki güncel gelişmeleri bizlere aktaran Connection Days dijital zirvesine katılmaktan ve ileri teknoloji çözümlerimizi sunma fırsatı yakalamaktan dolayı oldukça mutluyuz.

Türkiye’de endüstriyel IoT alanında üretim yapan öncü teknoloji şirketi olarak gerçek zamanlı izleme teknolojilerimizi geniş kitlelere anlatabildiğimiz faydalı bir etkinlik oldu. Katılım sağladığımız konferanslar sayesinde otomotiv, beyaz eşya, metal, enerji, gıda başta olmak üzere birçok farklı sektörden yetkililerle bir araya gelerek edindiğimiz bilgi ve birikimleri kendileriyle paylaştık.
Connection Days aynı zamanda networking anlamında bizim için çok verimli oldu.

Tüm bu imkânları bize sunduğu için Deutsche Messe’nin Türkiye ofisi Hannover Fairs Turkey’e ve ilgi gösteren tüm değerli katılımcılara çok teşekkür ederiz.”

Süheyla Konan, Mettler Toledo Pazarlama Müdürü

Hannover Fairs Turkey’in hızlı bir adaptasyonu sayesinde COVID-19 sürecinde iki güzel etkinlikte sponsor olarak farklı ürün gruplarımızı tanıtma şansı bulduk. Hızlı değiştiğimiz ve dijitalleştiğimiz şu dönemde fiziksel fuarların sanal fuarlara başarılı bir şekilde dönüştürülmesi, şirketlerin ürün ve hizmetlerini tanıtmaya devam edebilmesi açısından kritik bir öneme sahip. Bunu mümkün kıldıkları için tüm Hannover Fairs Turkey ekibine teşekkür ederim.

Güray Yayla, Omron Türkiye Pazarlama İletişimi Koordinatörü

Bir yılı geride bırakmak üzere olduğumuz ve yalnızca uzaktan etkinliklerin mümkün olduğu pandemi döneminde, dijitalleşmenin gerektirdiği adımları çeviklikle atarak sektöre başarılı organizasyonlar sunan ve iletişime devam eden Hannover Fairs Turkey ekibine teşekkür ederiz.

Kandan Özgür Gök, Universal Robots Ülke Müdürü - Türkiye & MEA

Connection Days etkinliğinin özellikle pandemi günlerinde farklı endüstri alanlarındaki profesyonel ve girişimcilerle biraraya gelerek kolaboratif robot gibi en son teknolojiyi anlatma, beraber değerlendirme, iş ortaklarımızın tecrübelerin paylaşıldığı ve soruların cevaplandığı önemli bir platfrom yarattığını değerlendiriyorum. Emeği geçen herkese, tüm katılımcılara teşekkür ederim.